X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

illuminatis - ایلومیناتیهای ماسون - بخش اول - Rihanna

سه‌شنبه 23 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 11:54 ب.ظ

ریحانا یکی از معروفترین خوانندگان مشهور دنیاست که در ایران نیاز طرفدارن بسیاری پیدا کرده است. مخاطب اصلی ما در این پست طرفداران این خواننده است.


برای مشاهده کامل به ادامه مطلب مراجعه نمایید . . .---------------------------------------------------------------------------------------
بسم الله الرحمن الرحیم


با عرض سلام خدمت کاربران و خوانندگان عزیز


این اولین پست موضوعی همراه با تصویر است که مشاهده خواهید کرد


همانطور که از عنوان پیداست، در این مطلب سعی داریم بعضی از شما عزیزان را با چهره واقعی و اهداف پشت سر برخی از افراد مورد توجهتان آشنا کنیم، اما قبل از آن، یک توصیه به تمامی کاربران داریم.


یکی از مهمترین و در آینده، گسترده ترین بخش های این تارنما کلیپ های آن است، وقت و زحمت زیادی برای هریک از آنها صرف شده، چرا؟...چون عقیده داریم که شما با مشاهده یکی از آنها در عرض چند دقیقه موضوع مورد بحث مارا میبینید، متوجه میشوید، در عین حال که تاثیر بیشتری در مقابل خواندن چندین سطر و اتلاف زمان خواهد داشت.پس تقاضا داریم در صورت امکان قبل از مشاهده بخشهای مختلف


ابتدا نگاهی به کلیپ ها بیاندازید و در صورت امکان


نظر گرانبهای خود را به ما ابلاغ کنید
و اما موضوع اصلی این پست چیست؟


هدف ما آشنایی شما با وقایع در حال شکلگیری و نمایان کردن دستان پشت پرده و در نهایت اهداف آنهاست. این مبحث بصورت دو بخش درآمده:

در بخش اول، یکسری موشکافی ها را به شما نشان میدهیم بدون تزریق هیچگونه عقیده ای سپس از شما سوال کرده و منتظر پاسختان میمانیم.


متاسفانه در بسیاری از وبلاگها و وبسایتهایی که ،در موضوع و اهداف با یکدیگر اشتراک داریم، به وفور مشاهده میشود که مطلب مورد نظر را همراه با تحلیل و هدف خود (که از دید ما اکثر این تحلیلها قابل قبول نیز، هستند) به مخاطب ارائه میدهند. در بسیاری موارد خواننده احساس نوعی فشار و تزریق عقیده میکند.


اما ما با این روش مخالفیم پس مطالب مورد نظرمان را به شما ارائه میدهیم و از شما درخواست میکنیم که از دیدگاه خود به سوالاتمان پاسخ دهید. پس از جمع آوری نظراتتان تحلیل صحیح را ارائه کرده و قسمت تاریک پشت پرده را برایتان نمایان میکنیم.

در عین حال خوشحال میشویم نظرات خود را نسبت به این نوع آگاه سازی بدانیم پس ما را از نظرات ارزشمند خود بی نصیب نکنید.------------------


ریحانا یکی از معروفترین خوانندگان مشهور دنیاست که در ایران نیاز طرفدارن بسیاری پیدا کرده است. مخاطب اصلی ما در این پست طرفداران این خواننده است.


قسمتهایی از موزیک ویدئو  Who's That Chick را برایتان در نظر گرفتیم؛ سوال اصلی ما این است:

علت استفاده از این نمادها و معنای آنها چیست . . .

پاسخهایتان را برایمان بفرستید، تحلیل صحیح را در آینده ارائه میکنیم .تصویر شماره (1)


تصویر شماره (2)

تصویر شماره (3)

تصویر شماره (4)

تصویر شماره (5)
تصویر شماره (6)

تصویر شماره (7)

تصویر شماره (8)
تصویر شماره (9)

تصویر شماره (10)

تصویر شماره (11)

تصویر شماره (12)

تصویر شماره (13)

تصویر شماره (14)

تصویر شماره (15)

تصویر شماره (16)

تصویر شماره (17)

تصویر شماره (18)

تصویر شماره (19)

تصویر شماره (20)

تصویر شماره (21)

تصویر شماره (22)

تصویر شماره (23)

تصویر شماره (24)


تصویر شماره (25)

تصویر شماره (26)


منتظر پاسخ شما عزیزان هستیم.


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo