X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نظرات و پاسخ آنها (پست ویژه=بفرمایید شام)

سه‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه سال 1390 ساعت 04:06 ق.ظ
متاسفانه همانطور که پیش بینی کرده بودیم پست مربوط به:"شبکه فارسی من و تو 1 ---- برنامه : بفرمایید شامبه مزاج اکثر عزیزانی که لطف کرده و نظراتشان را به هر نحو، ابلاغ نمودند اصلا خوش نیامد . . .


نظرات ضد و نقیضی از (نسبتا=)هم اندیشان و مخالفان دریافت شد، به دلیل توجه (قابل توجه!) مخالفان این پست در، دفاع از برنامه مذکور و برخی تند روی ها، بدون آگاهی کافی، و نسبت دادن افراطی، به فعالیتهای ما، از سوی ایشان تصمیم گرفتیم که پاسخ مناسب (که شاید دلخواه شما نیز نباشد) را ارائه دهیم.


چنین انتظاری داشتیم چرا که، به دنبال برانگیختن شما، برای بیدار شدن و مشاهده، نسبت به دنیایی که در آن فرو رفته ایم بودیم و هستیم.


در این پست نظرات شما عزیزان را، به دیگر کاربران عزیز بازتاب می دهیم، همراه با پاسخ منطقی و نه "افراطی"؛ پس خواهشی از شما داریم:


برای مشاهده کامل به ادامه مطلب مراجعه نمایید . . .


---------------------------------------------------------------------------------------
بسم الله الرحمن الرحیم


با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز و گرامیمتاسفانه همانطور که پیش بینی کرده بودیم پست مربوط به:"شبکه فارسی من و تو 1 ---- برنامه : بفرمایید شامبه مزاج اکثر عزیزانی که لطف کرده و نظراتشان را به هر نحو، ابلاغ نمودند اصلا خوش نیامد . . .


نظرات ضد و نقیضی از (نسبتا=)هم اندیشان و مخالفان دریافت شد، به دلیل توجه (قابل توجه!) مخالفان این پست در، دفاع از برنامه مذکور و برخی تند روی ها، بدون آگاهی کافی، و نسبت دادن افراطی، به فعالیتهای ما، از سوی ایشان تصمیم گرفتیم که پاسخ مناسب (که شاید دلخواه شما نیز نباشد) را ارائه دهیم.


چنین انتظاری داشتیم چرا که، به دنبال برانگیختن شما، برای بیدار شدن و مشاهده، نسبت به دنیایی که در آن فرو رفته ایم بودیم و هستیم.


در این پست نظرات شما عزیزان را، به دیگر کاربران عزیز بازتاب می دهیم، همراه با پاسخ منطقی و نه "افراطی"؛ پس خواهشی از شما داریم:


منتقدان عزیز، از شما تقاضا داریم زمانیکه پاسخ های ما را مطالعه می کنید بجای تکاپو، برای پیدا کردن پاسخی مقابل نظر ما بدون هیچ گونه ((تامل))، حداقل یکبار، با دید منطقی نظر ارائه شده ما را بخوانید . . . سپس به هدف خود، در اثبات ادعایتان فکر کنید؛ در صورتی که نیاز دیدید نظرتان را مجددا ارائه دهید.


از اولین نظر تا نقطه جوش شما!!! :


(1) میم :

با این پست اصلا خال نکردم.
لطفا دیگه مزاحم نشو
و دیگه
تو وبلاگم الکی نیا و نخونده نظر نده و تبلیغات وبلاگتو نکن.

اگه مردی هم این نظرو حذف نکن و انتقاد پذیر باش.


||||||||||||

پاسخ: مخاطب گرامی

این تارنما صرفا جهت بازتاب نظرات و عقاید شما ایجاد شده است، پس لطفا نظر خود را با  تشریح علت آن اعلام نمایید.

با تشکر


-------------------------------------------------------------------------------------------(2) یاس :

سلام .خوبه که این قدر دقیقی ولی.....خوب حالا کسیکه با ارم و این شکلا کار نداره.بیشتر مردم مسابقه را میبیننو برای لحظاتی سرگرم میشن.
اونی که عامیه نمیاد ببینه تیتراژ ارم چیه؟!
اصل  برا مردم  محتوای برنامس که سرگرم کنندس.

پاسخ: آفرین . . .
دقیقا به همین دلیل که، اون عامیه نمیاد ببینه تیتراژ و هدف برنامه و صاحب برنامه کیه و  چیه، ما چنین اقداماتی رو شروع کردیم . . .

جزئیات برای شما شاید اصلا مهم نباشه، شما صرفا از دیدگاه سرگرمی به این برنامه نگاه می کنید، اما مطمئن باشید صاحبان اصلی این شبکه از ارائه این برنامه ها که قیمت های گزافی برای تهیه آن پرداخت کرده اند(آنقدر گزاف که به جرات میتوان گفت هزینه پرداخت شده در این مدت کوتاه برای پخش برنامه هایشان، چندین برابر بودجه ایست که یکی از شبکه های داخلی برای خرید یک برنامه خارجی در اختیار دارد! حتی همین برنامه "بفرمایید شام" که با یک جستجو کوچک در گوگل می توانید ببینید که امتیاز این برنامه از کجا خریداری شده است) اهدافی بسیار بزرگتر از آنچه که بتوانید فکرش را بکنید در نظر دارند (و به همین خاطر است که اگر بدون مقدمه اهدافشان را توضیح دهیم واقعا نمی توانید ادعایمان را باور کنید) . . . فعلا اقدامی در معرفی میهمانان این برنامه سرگرم کننده و صاحبان اصلی آن نمی کنیم تا شما آمادگی شنیدن و درک عمق ماجرا را بدست بیاورید.

با تشکر از توجهتان-------------------------------------------------------------------------------------------


(3) میم :

راستی منم یه چیزی حیفم اومد بگم

شما که انتقاد شدیدی از فارسی وان و شبکه هاش کردین میخواستم بگم لطف کنین رو انشون اسکی نرید چون این جمله رو تو تبلیغ یکی از مستنداش میگه :‌ پرده ها را کنار میزنیم
تا آنچه را که باید،
بدانید و بفهمید

عادت کن رو ان خودت اسکی بری عزیزکم

پاسخ: با عرض تاسف و عذر خواهی از کاربران محترم به دلیل نمایش این نظر؛ به هر حال سیاست ما ایجاب می کند که نظرات شما را (به هر شکل) عنوان کنیم.

پاسخ: لطفا مطالب را با دقت بیشتری مطالعه کنید. این پست در مورد برنامه "بفرمایید شام" در شبکه "من و تو 1(manoto 1)" می باشد و نه فارسی وان، و همانطور که مشاهده می کنید تمامی پست ها، برداشتی از مطالب و مسائل ارائه شده می باشد؛ توقع داریم نظرات گرانقدرتان را با همین روش(ارائه سند) ابلاغ فرمایید.

با تشکر


-------------------------------------------------------------------------------------------


(4) warrior  :

دوست خوبم س س افضلی عزیز:
گذشته از web زیبا و کار بزرگتان 1 راهنمایی میکنم البته بخاطر بنا بر خواسته خودتان.
اول باید بگم که کریس انجل خودش تمثیلی از شیطان ملعونه پس حرفی توش نیست.   روی موضوع لوازم تزئینی که استفاده کرده بحث نمی کنم چون خودتم گفتی  انقدر  تابلوهستن نمادها
که معلومه فقط بگم که بجز A=انارشی و ANKH=نماد شهوت رانی زنان سر
بز (Goat Head) : بز شاخدار ، ‌بز مندس Mendes (همان ba'al بعل خدای باروی مصر باستان) ، استفاده کرده .
اما روی بدنش رو نگاه کنید . خالکوبیهایی که استفاده کرده :
اول اون فرشته کوچولو Lucifer لوسیفر
او را فرزند صبح نیز خوانده اند. این نام بر ستاره بامدادی نیز گذارده شده است. هنگامی که او بر زمین افتاد در دل خود گفت: بالاخره روزی به آسمان بالا خواهم رفت و ستاره ای مافوق ستارگان خداوندی خواهم شد.» این مفهوم در تورات اینگونه بیان شده است.
«ای ستاره درخشان صبح، چگونه از آسمان افتادی! ای که بر قومهـای جهان مسلط بودی، چگونه بر زمین افکنده شدی! در دل خود می گفتی: تا به آسمان بالا خواهم رفت، تخت سلطنتم را بالای ستارگان خـدا خواهم نهـاد و بر قله کـوهی در شمال که خدایـان بر آن اجتماع می کنند، جلوس خواهم کرد. به بالای ابرها خواهم رفت و مانند خدای متعال خواهم شد. اما تو به دنیای مردگان که در قعر زمین است، سرنگون شدی ...
مطالب فوق از تورات نقل شده است. ولی مسیحیت نظر دیگری در رابطه با لوسیفر دارد.
«در آیین صربها و مصریان باستان و بابلی ها، او مار پرنده آتشین است که در آسمان به صورت آذرخش حرکت می کند.»
«... تو در بهشت و باغ خدا بودی که دیوارهای آن با سنگهای گرانبها از جنس یاقوت و زبرجد بود. پرده های لاجوردی و یشم (سنگ یشمی)، فیروزه، زمرد سبز و طلا به خوبی به کار گرفته شده بود ...»
این ها خطاب به لوسیفر گفته شده است. اما او قدر آن را ندانست و به خاطر شهوترانی از بهشت خدا رانده شده و به زمین افتاد و بنای ناسازگاری با خداوند را گذاشت.
«لوسیفر به عقیده برخی از جادوگران، فرمانروای خدا در زمین بود. و بعد از رانده شدن از بهشت، پادشاه جهنم شد و شیطان نام گرفت. که رانده شدن او روز دوشنبه اتفاق افتاد. در میان جادوگران یک شوخی را مطرح می کنند و آن این است که: لوسیفر روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه سوار بر جاروی خود شده و زمین را می گردد.
«لوسیفر روبان قرمزی به بازوی خود می بندد. صورت او بسیار جوان و زیبا و مانند یک بچه است. اما هنگامی که خشمناک می گردد بسیار وحشتناک می شود. به عقیده عده ای او عاشق اجرای عدالت در جهنم است!.
او حامل چراغ در آسمانهاست و از کلمه locifage گرفته شده است. البته هرگز نباید به او و چراغش نزدیک شد
2 در مورد پلنگی که کشیده توی وب بیشتر توضیح میدم واینکه چرا شعبده بازی میکند؟
امشب حتما به ما سر بزن میزارم مطلب رو

پاسخ: با تشکر فراوان از لطف شما دوست گرامی.


-------------------------------------------------------------------------------------------


(5) ali :

سلام دوست عزیز -حرفی هایی که زدید و نوشتی و عکس زدی و توضیحاتی دادی به یه دلیلی درسته به یه دلیل هم درست نیست ---یک دلیل این که در جامعه امروزی اینجوری جا افتاده که هر کی از علامت چیلیپهای شکسته استفاده کنه شیطان پرسته ولی اصلا علامت چیلیپهای شکسته از هند اومده و بعد به ایران منتقل شد که دربشتر کتابها نوشته شده ((اولین نمونه‌های استفاده از چلبپای شکسته مربوط به تعدادی سفال یافت شده در استان خوزستان در ایران در ۵ هزار سال قبل از میلاد است)) و تو جنگ جهانی هیلتر از این علامت کپی بردای کرد و نشان قدرتش قرار داد بعد هم شد شیطان پرستی---حتی شما میتونید تو بیشتر مساجد های قدیمی  ایران این اشکال رو تو معماری ها پیدا کنید و تو هند هم همین طور  -مثلا یه سری افراطی میگن انگشتر رو تو انگشت اشاره نکنید برا شیطان پرستها هست ولی اشتباه چون این انشگت رو تو بیشتر جاهها نوشته اگه انگشتر رو  بکنی نشان قدرت هست چون بیشتر پادشاه ها انگشتر رو تو این انگشت میکردن ---برای تمام نوشته هام ادرس میزارم مراجعه کنید .......

پس نمیتونید بگید هرجا یه علامت زدن منظوری بود پس تموم مسجد ها هم باید خراب کرد کرد که این علامتها بکار برده توش
اگه موافق یا مخالف هستید این نظر رو تایید کنید و ببینید بقیه چه نظری دارن ---خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم در این موضوع
ادرس :
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B5%D9%84%DB%8C%D8%A8_%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%87

================
نماد های انشگت
http://www.mardoman.net/life/ring

پاسخ: بسیار مسروریم که شخص محترمی چون جنابعالی این تارنما را مشاهده و بررسی کرده، و اطلاعات گرانبهایتان را در اختیار ما می گذارید.

پاسخ: دوست عزیز و گرانقدر، جبهه خیر و شر از ابتدای نزول انسان به زمین پدید آمده، وجود داشته، و دارند؛ نظر شما بسیار محترم است و ما نیز آنرا تا حدودی تایید می کنیم، اما باید عرض کنم که حکومتهای فراماسونری نیز از، پیش از 3000 سال قبل از میلاد حضرت مسیح (ع) بر روی زمین حکمرانی می کردند و همینطور که امروزه برای فریب مردم دنیا نمادگرایی می کنند در آن زمان نیز چنین میکردند، اما از بدو حکومتشان تا کنون و حتی در آینده، همانطور که بسیاری از نمادها را خود ایجاد کرده اند، به دلیل انسان بودن و پیروی از موجوداتی بسیار ضعیف تر از قدرت مطلق خداوند متعال، در بسیاری از اقدامات نیز هیچ نقشی نداشته و ندارند، زیرا قدرت آنرا ندارند؛ پایه، ریشه و تنها دلیل نمادگراییشان نیز همین است، پس در بسیاری از اعصار نمادهایی که هیچگونه وابستگی به این انجمنها را نداشته و ندارند را، به خود نسبت می دهند علت؟ : برای به رخ کشیدن وسعت، عمر و قدرت حکمرانی به اذهان عمومی و ایجاد وحشت برای مخالفینشان.

این که چیلیپها/چلیپها در اعصار قدیم به دست چه کسی و در چه بناهایی استفاده شده مهم تر از آن نیست، که هم اکنون چه کسی، یا کسانی و در چه بناهایی از آن استفاده می کنند؛ همانطور که در جنگ جهانی دوم برای "مردم"، این *مهم، نمادی از دشمن و ضد ارزش هایشان شد . . .
*(مهم؛ از دیدگاه شما)

شما اعلام میکنید که حتی در ساخت مساجد از این نماد استفاده شده است، حال من مطلبی را بصورت عکس، برایتان بیان می کنم :

عدد "11" و مضارب آن مانند 22، 33، 44، 55، 66 و ... از اعداد مقدس ماسونی است.

اما اینکه تمامی پلاکهای پر جمعیت ترین و مهمترین شهر ایران یعنی تهران تماما -- ایران11 -- و مضاربی از آن است؛ نشان از نفوذ قدرت فراماسونری در ایران است؟ جالب است نه؟

مسلما خیر؛
تنها دلیل استفاده از این عدد، رُند بودن آن برای کاهش بار کاری، برای نیروی انتظامی و دیگر ارگانهای مرتبط در تشخیص و ثبت تخلفات بوده است و اکثرا از قدیم الایام چنین ارقام رُندی را برای ثبت پلاکهای تهران در نظر گرفته اند.

(این مطلب هم در پاسخ به نظر محترم شما و هم در اثبات ،در غیر افراطی بودن فعالیتهای ماست)

اما درنهایت سوالی دیگر از شما دارم :
آیا ستاره 6 پر که به اشتباه به شما به عنوان ستاره داوود معرفی شده نیز، در تذهیب، بنا و آثار ارزشمند اسلامی (ترجیحا شیعی و در ایران) نیز استفاده شده؟

از این که بگذریم، پیشنهاد میکنم نگاهی به پست مربوط به ریحانا نیز بیاندازید و نظر خود را ابلاغ کنید . . .

در نهایت از مراجعه شما به تارنمای خودتان بسیار سپاسگذاریم؛ مجددا اعلام میکنیم که سیاست ما ایجاب می کند نظرات و عقاید شما را تا "حد ممکن" بازتاب دهیم (همانطور که در دیگر نظرات می توان مشاهده کرد) و علت نمایش نظراتتان پس از تایید، تنها برای نمایش پاسخ هماهنگ، همزمان با ارسال نظر شما صورت میگیرد.

با تشکر


-------------------------------------------------------------------------------------------


((و اما نقطه جوش))

::::


(1) ali :

سلام داداش متشکر که تایید شدو پاسخ دادید
ولی امروز تو برنامه سمت خدا از شبکه 3 تابلویی که پست سرش بود
علامت های 6پر یا همون شیش ستاره ای که شما تو عکس ها مشخص کرده بودید رو زده بود ---ایا پس این  نشانی بر فراموسانوی بودن سمت خودا نشون میده میتونی بری این برنامه رو 100 با بگیری تو تابلوی پشت سرشون مشاهده کنی ؟؟؟


||||||||||||

پاسخ: مجددا اعلام میکنم که تمامی نظراتی که مستقیما به پست ها و مطالب "ما" مربوط می شود را، تایید کرده و در صورت لزوم پاسخ می دهیم؛ پس تایید و پاسخ به نظر شما یک امر عادی است.

حتما اگر افراد دیگری به جای ما مسئولیت مطالب و پاسخ ها  را به گردن می گرفتن مطمئنا از این همه جبهه گیری شما تعجب می کردند، اما ما خواهان جبهه گیری شما عزیزان هستیم، تا با پاسخ به سوالات، حقیقت را نشان دهیم . . .

مجددا همین جا از تمامی مخاطبان خواهشمندیم که، اگر واقعا خواهان حقیقت هستید، برای آشنایی با مبانی فراماسونری (و نه فراموسانوی!) به بخش مربوطه مراجعه کنید.

برای اتمام شبهات اینچنینی، پستی را با عنوان "نظرات و پاسخ آنها (پست ویژه=بفرمایید شام)" ارسال نمودیم

با تشکر


-------------------------------------------------------------------------------------------(2) ali :سلام داداش برو این عکس ببین

http://jxr.tinylink.ir
http://qj2.tinylink.ir

این عکس گرفته شده تازه یه این سایتو رو ببینید در باره همین برنامه سمت خدا و نشانه فراما سونریه  تو این برنامه اسلامی صحبت کرده
حالا چی میگید بازم میگید پیدا نمیشه تو اسلام و ایران و جامعه

http://forum.bidari-andishe.ir/thread-160-post-12789.html

دوست دارم پاسختون رو بشنوم
اینو نوشتم که اینقدر افراطی نباشید و هر نشونه ای رو نشونه ای بد ندونید و برداشت بد نکنید و تبلیغ نکنید تا مردم منحرف شن


||||||||||||

پاسخ: برای اتمام شبهات اینچنینی، پستی را با عنوان "نظرات و پاسخ آنها (پست ویژه=بفرمایید شام)" ارسال نمودیم

با تشکر 


-------------------------------------------------------------------------------------------(3) ali :

اگه قانع شدید که این علائم در بفرمایید شما هیچ ربطی نداره این مطالب رو حذف کنید  و اگرنه  اینجور تعبیر شما باشه پس سمت خدا مشکل داره؟!!
متشکر


||||||||||||

پاسخ: ("برنامه بفرمایید شام-نه شما")

برای اتمام شبهات اینچنینی، پستی را با عنوان "نظرات و پاسخ آنها (پست ویژه=بفرمایید شام)" ارسال نمودیم


با تشکر 


-------------------------------------------------------------------------------------------


(4) ali :

چی شد داداش منتظرم جواب وتایید هستم


||||||||||||

پاسخ: دوست عزیز ما نیز مانند شما دارای مشغله های زندگی روزمره خود هستیم، اگر غیر از این بود هر روز یک پست جدید و تازه ارسال می کردیم چه برسد به تایید نظرات شما . . .

لطفا در این مورد کمی شکیبا باشید


با تشکر


-------------------------------------------------------------------------------------------


(5) هاتف


دوست و همسنگر عزیز سلام
مطالبت رو خوندم.
زحمات های زیادی برای پست کردن اون ها کشیدی.
ولی یک مشکل وجود داره اونم اینه که:
ما نباید در نماد شناسی و نمادیابی افراطی عمل بکنیم. علت اینه که بیشتر مردم از نمادها و اینجور مسائل اطلاعاتی ندارن و در صورتی که برای بار اول با حجم وسیع اطلاعات درست و غلط ما روبرو بشن ممکنه سرخورده بشن و به دنبال اصل مطلب نرن.
همین طور ممکنه کسانی که دارای اطلاعات هستن از اونچه که دورو برشون می گذره بترسن و یا ناامید بشن.
هدف ما آگاه سازی مردم از عوامل پشت پرده هستش و اینکه هر کس بتونه خودش اون ها رو شناسایی بکنه نه این که بهشون بگیم این کار غلطه و یا درسته!

http://nwo.ir


||||||||||||


پاسخ: خرسندیم از اینکه ما را همسنگر خود محسوب میکنید، اما شما اعتقاد دارید که ((در صورتی که برای بار اول با حجم وسیع اطلاعات درست و غلط ما روبرو بشن ممکنه سرخورده بشن و به دنبال اصل مطلب نرن. همین طور ممکنه کسانی که دارای اطلاعات هستن از اونچه که دورو برشون می گذره بترسن و یا ناامید بشن.)) تقاضایی داریم:
نظر خود را بخوانید سپس از دید یک مخاطب ابتدا به وبلاگ خود و بعد به "BTV-NGO.IR" نگاهی بیاندازید؛
ما حجم وسیعی از اطلاعات را ارائه کردیم یا شما؟!!
آیا بی اعتماد کردن مردم، با زیر سوال بردن افراطی لوگوهای سازمان و ارگانهای داخلی، موجب ترس و ناامیدی مردم عزیزمان می شود، یا نقاب برداشتن و آشکار کردن چهره مسلم و واقعی رسانه های تحت سلطه ارگانهای فراماسونری ؟

و اما پاسخ به این جمله :
((هدف ما آگاه سازی مردم از عوامل پشت پرده هستش و اینکه هر کس بتونه خودش اون ها رو شناسایی بکنه . . .
هدف ما نیز آگاه سازی مردم از عوامل پشت پرده است؛ و اینکه هر کس بتواند آن ها را شناسایی کند . . .
. . . نه این که بهشون بگیم این کار غلطه و یا درسته!))
شما لطف کنید مدرک و سندی از همین تارنما ارائه دهید که نشان از این عمل از سوی ما باشد . . . همانطور که ملاحظه کردید، ما حتی در تصاویر درج شده نقطه مورد نظرمان را به صورت طنز و بی ارتباط با عقیده مورد نظرمان قید کرده ایمً شما چگونه چنین ادعایی دارید؟!!

تنها تفاوت ما در اینست که با هدف ارائه مطالب جدید و ارائه نشده پا به این عرصه گذاشته ایم.

با تشکر-------------------------------------------------------------------------------------------


و اما پاسخ به مخاطب گرامی مان

"ali"

http://takonline.vcp.ir

تصاویری که شما فرستادید :حال کافیست تصاویر را به حالت تراز درآورید تا آنچه که باید،
دیده شود
نه آنچه که بعضی، دوست دارند :جالب است نه؟

فکر می کنید آن کسی که اینگونه از صفحه تلویزیون عکس گرفته است بدون هیچ منظور و هدفی این کار را کرده ؟

دستش کج بوده یا در حال دویدن تصویر گرفته شده؟

هیــــــــــــــــــــــچ کدام . . .

خب، مسلما حالا می گویید که "چه فرقی داره، می خواد از اینوری باشه یا از اونوری باشه بهر حال ستاره 6 پره دیگه پس دیدی بفرمایید شام مشکل نداره یا این برنامه ماسونیه" !!!!!!

کاربر عزیز برایتان توضیح میدهیم تا بدانید چه تفاوتی در این بین وجود دارد . . .

قبل از توضیح :
کسانی که برای رفع و یا ایجاد مشکلات زندگی برای خود یا دیگران به دعا نویسی رجوع کرده اند، کسانیکه با ادیان شیطان پرستی آشنایی دارند، حتما ادعای ما را تایید می کنند؛ در عبادات و مناسک شیطانی لازم الاجراست که شما، حتما، بشکل کاملا دقیق، خواسته ها را برای احضار و رفع احتیاجات مورد نظرتان انجام دهید؛ هرگونه تخطی برابر با قطع ارتباط از طرف مقابل است.

پاسخ:
تشریح ستاره ذکر شده در اسلام:استفاده از این ستاره در تذهیب ها و دیگر نقاط در اسلام و ایران که وابستگی به فرق شیطانی ندارند به شکلیست که ستاره روی دو نقطه اتکاء دارد (اصطلاحا، پایدار است) مانند ستاره استفاده شده در background صحنه برنامه ذکر شده :در تذهیب ها و طرحهای اسلیمی که از این نوع ستاره استفاده شده چندین طرح و ستاره دیگر در عرض و یا در طول آن معمولا باید به چشم بخورد و تفاوت در تعداد یکی از روشهای تشخیص ماهیت این طرح در تذهیب ها می باشد.

نکته دوم که فعلا پافشاری روی آن نمی کنیم، استفاده این نوع ستاره 6 پر در تذهیب های شیعیست به نشانه الله و پنچ تن آل عبا/ پنچ تن آل کساء = محمد(ص)، علی(ع)، فاطمه(س)، حسن(ع)، حسین(ع) . . .

تشریح ستاره مورد نظر ما در شیطان پرستی و فراماسونری:

نماد تعادل خلقت از دیدگاه مکاتب شرک آمیز


پس از تداخل / از روی هم قرار دادن دو مثلث فوق :
اصطلاحا ناپایدار (به دلیل داشتن تنها یک سطح مقطع)

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo