X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گفت و شنود

بوسه
گفت: روزنامه ها و سایت های حامی فتنه 88 که با حمایت از موسوی و کروبی و خاتمی، به طور آشکار نقش ستاد رسانه ای آمریکا و اسرائیل و انگلیس را برعهده گرفته بودند، حالا زبان به ملامت اصولگرایان گشوده اند که «حالا دیدید مشایی چه کاره است»؟!
گفتم: اصولگرایان که از اول می دانستند او چه کاره است و شدیداً به وی اعتراض داشتند ولی همین رسانه ها در حالی که از اقدامات ضد آمریکایی دولت به شدت عصبانی بودند، از مشایی و باندش با همه توان حمایت می کردند.
گفت: خودشان را به فراموشی زده اند، یکی از حامیان فتنه در مقاله ای به آقای مصباح حمله کرده که چرا از دولت حمایت کرده ای؟

گفتم: آقای مصباح از کارهای خوب دولت حمایت کرده و به اشکالات آن، از جمله حضور باند مشایی نیز همیشه اعتراض داشته است ولی همین روزنامه ها و رسانه ها همصدا با نتانیاهو و شیمون پرز و اوباما و ملک عبدالله و بهایی ها و منافقین و... از سران فتنه حمایت می کردند و در مقابل جنایات آنها هم لام تا کام حرف نمی زدند!
گفت: یکی دیگر از حامیان فتنه، از اصولگرایانی که به باند مشایی اعتراض دارند با عنوان «توابین» یاد کرده است!

گفتم: «توابین» به حمایت از امام حسین(ع) با شمر و عمرسعد و ابن زیاد جنگیدند نه اینکه مانند حامیان فتنه به اردوگاه یزید بپیوندند.

گفت: چه عرض کنم؟! حامیان سینه چاک فتنه وقتی هم که می خواهند از آموزه های اسلامی مثال بیاورند، بد جوری به جدول می زنند!

گفتم: یارو از حج آمده بود پرسیدند از رمی جمره چه خبر؟! گفت خیلی سنگ به سر و کله ام خورد اما بالاخره بوسیدمش!!

----------------------------------

راز
گفت: حلقه ماسونی لندن- مهاجرانی و کدیور و سروش و گنجی و بازرگان- که به عنوان اتاق فکر خارج از کشور فتنه راه اندازی شده بود از یک سایت وابسته به بهایی ها به شدت گلایه کرده اند.
گفتم: چرا؟! این جماعت که آشکارا با بهایی ها ائتلاف دارند.
گفت: گلایه کرده اند که چرا باعث شده اند ماجرای سفرهای کدیور به اسرائیل لو برود.
گفتم: مگر ارتباط این حلقه با اسرائیل چیز پنهانی است که از لو رفتن آن ابراز نگرانی کرده اند.
گفت: چه عرض کنم؟! می گویند از لو رفتن این سفرها جمهوری اسلامی استفاده تبلیغاتی می کند.

گفتم: یارو با عصبانیت به رفیقش گفت؛ باز هم جلوی جمع به من گفتی احمق خل و چل؟! و دوستش عذرخواهی کرد و گفت؛ ببخشید یادم رفته بود که باید این راز بین خودمان باقی بماند!------------------------------------------------


مجروح


گفت: سایت جرس- حلقه ماسونی لندن به دودوزه بازی برخی ایرانیان فراری و پناهنده در آمریکا و اروپا شدیداً اعتراض کرده است!
گفتم: نه این که خود بهاءالله مهاجرانی و کدیور افندی یک دوزه! بازی می کنند. خب! حالا چی شده؟ چی نوشته؟
گفت: نوشته برخی از اعضای گروه های اپوزیسیون یک مچ بند سبز در جیب خود دارند که هر وقت برای دریافت کمک به ادارات مهاجرت آمریکا و اروپا مراجعه می کنند آن را به مچ می بندند و هر وقت با مسلمانان سایر کشورها روبرو می شوند، آن را پنهان ساخته و ادعا می کنند طرفدار جمهوری اسلامی هستند.
گفتم: خاک بر سرها خودشان هم اعتراف می کنند که مخالفت با ایران اسلامی فقط نزد دولتمردان آمریکایی و اروپایی خریدار دارد و ملت ها از اپوزیسیون بیزارند.
گفت: این اجق وجق های خل و چل که حتی تحت حمایت دولت های آمریکا و اروپا هم جربزه اعلام نظر خود را ندارند پس چرا قمپز مبارزه در می کنند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! یک سرباز اسرائیلی در سنگر از رفیق خود پرسید خون چه رنگیه؟ رفیقش گفت؛ قرمزه، چطور مگه؟ سرباز اولی گفت؛ خب! خیالم راحت شد. فکر کردم تیر خوردم!


Reference:keyhan newspaper